czwartek, 20 sierpnia 2009

Intrumenty Zynaddsubfx

O samym Zynaddsubfx już kiedyś pisałem. Nie będę go tu bardzo opisywał, bo za dużo by trzeba było pisać, a sam za mało go znam, żeby bawić się w instruktora. Podsumuję go jedynie tak, jak zrobił to jeden z użytkowników Youtube: Chuck Norris pośród syntezatorów softwarowych. Żeby Choć częściowo pokazać co on oferuje, wrzucam taki oto sobie screenshot:Ta notka powstała w zasadzie jedynie po to, żeby podzielić się z czytelnikami (a przynajmniej tą ich częścią, którą to interesuje ;)) stworzonymi przeze mnie instrumentami (brzmieniami).

Część z tych instrumentów powstała w wyniku eksperymentów z brzmieniami już dostępnymi w Zynie, niektóre w wyniku eksperymentów z przepisem podanym w zalinkowanej tubce, a niektóre z całkowicie przypadkowego "kręcenia gałeczkami". Mam nadzieję, że się wam przydadzą a jeśli nie, to może chociaż się wam spodobają ;)

Aha, nazwy są nadawane bardzo byle jak, więc proszę się nie sugerować :P Jako dodatkową uwagę napiszę, że instrument Theremin Like najlepiej brzmi z włączonym Portamento i ustawionym na odległość 0.Ponieważ blogspotowy system "załączników" jest o kant dupy potłuc, wszystkie pliki można pobrać stąd: http://sites.google.com/site/harksan/myfiles/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz